1 грудня в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» робоча група спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхала на архітектурні обміри у місто Миколаїв. Увагу спеціалістів привернула пам’ятка архітектури ХІХ століття, яку Станіслав Скарбек збудував для коханої жінки – Анни. Будинок збудований за проєктом архітектора Й. Зальцмана. Довший час будинок винаймала родина української письменниці Уляни Кравченко. Сьогодні тут розташоване управління державного казначейства.