З квітня 2023 року стартував новий освітній проєкт програми Erasmus+ «UKRENERGY».
Львівський національний університет природокористування разом з вісьмома українськими університетами, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України й чотирма закордонними університетами бере участь у виконання цього проєкту. Проєкт здійснюється в рамках європейської програми Erasmus+ КА2 (Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти: Напрямок 2 – Партнерство для трансформації вищої освіти ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2). Головний координатор проєкту – Università degli Studi di Genova (Генуезький університет, Італія). Проєкт виконуватиметься впродовж трьох років.
Проєкт «UKRENERGY» передбачає розробку інноваційних магістерських курсів в українських університетах щодо покращення енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду у будівельному фонді України, а також трансфер передового досвіду ЄС, пов’язаного з підвищенням енергоефективності житлового фонду.