Стартував новий освітній проєкт програми Erasmus+ UKRENERGY «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock».
Впродовж тижня з 17 квітня у Генуезькому університеті (Università degli Studi di Genova) проходила перша зустріч партнерів проєкту.
Від Львівського національного університету природокористування в режимі онлайн до роботи долучилися: проф. Віталій Боярчук, проф. Василь Гудим, доц. Сергій Сиротюк, доц. Роман Кригуль та доц. Степан Хімка. Було представлено дві доповіді: перша – ознайомлення з ЛНУП, друга – основні цілі щодо виконання проєкту.
Даний освітній проєкт сприятиме підготовці фахівців для потреб країни у сфері енергоефективності та декарбонізації.