24 листопада 2020 р. в рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості» (UniClaD) відбувся вебінар, присвячений законодавчим та економічним питанням організації та функціонування кластерів. З презентаціями про роботу кластерів у своїх країнах виступили представники 24 партнерських організацій – загалом 48 експертів з європейських закладів вищої освіти та інституцій з 9 країн. Учасників зустрічі привітала координатор проєкту з університету прикладних наук (м. Каунас, Литва) Ірма Сервайте. Були розглянуті законодавчі аспекти в організації кластерів у таких сферах, як сільське господарство і продовольство, зелений туризм, фермерство тощо. Зустріч дала можливість для партнерів з України, Молдови та Азербайджану отримати більш детальну інформацію стосовно законодавчих та економічних аспектів з організації кластерів та їх роботи. Отримана інформація буде дуже корисною у створенні «дорожньої карти», законодавчої бази та побудови економічних умов для подальшої роботи експертних центрів, які мають бути створені в університетах країн-партнерів.