15 травня 2020 р. відбулася робоча онлайн-зустріч в рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості» (UniClaD). У зустрічі взяли участь усі представники європейських університетів, університетів України, Молдови та Азербайджану та їх партнерських організацій. Наш університет представляла керівник відділу міжнародних зв’язків Ольга Іщенко.
В ході зустрічі обговорили питання фінансового менеджменту та розподілу бюджету, зробили детальний аналіз активностей в рамках 5 робочих пакетів (підготовка, розробка, оцінка якості, розповсюдження, менеджмент), затвердили і підготували до підписання остаточний варіант партнерської угоди.