Поклоняємось страстям Твоїм, Христе, поклоняємося страстям Твоїм, Христе, поклоняємося страстям Твоїм, Христе, покажи нам і славне Твоє воскресіння.
У Страсну п’ятницю 26 квітня 2019 року ректорат, викладачі і студенти Львівського національного аграрного університету взяли участь в молитовному дійстві виставлення Плащаниці Господньої в храмі св. рівноапостольного князя Володимира Великого.

У процесії довкола храму хрест, Євангеліє та Плащаницю несли ректор і проректори. Відтак Плащаницю поклали серед храму, і всі присутні молитовно вшановували ікону поховання Христа Спасителя до гробу.
Кожен із присутніх в думках доторкнувся до Христових ран, ще раз пережив великі муки його і разом з ним поховав усі свої гріхи, щоб в радості зустріти світле Воскресіння Христове.
Університетська родина ЛНАУ глибоко пережила чин поховання Христа і з наповненими молитвою серцями готувалася до світлого свята Воскресіння Христового.