26 листопада 2021 року, у день вшанування пам’яті святого Івана Золотоустого та з нагоди Дня академії, в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся круглий стіл «Богослов’я в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку», а також урочисті заходи та святковий концерт, які пройшли за підтримки почесного доктора академії Олександра Шевченка.
Круглий стіл розпочався із привітальних слів ректора академії, доктора наук з богослов’я, професора, митрофорного протоієрея Олександра Левицького.
Отець Іван Венгрин виступив з доповіддю на тему «Капелан в академічному середовищі. Духовний провід».
Знаковою подією стало підписання угоди про співпрацю між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого і Львівським національним аграрним університетом, а також нагородження почесною грамотою ректора академії Олександра Левицького від імені ЛНАУ та ректора університету, академіка НААНУ Володимира Снітинського.
До уваги всіх присутніх була представлена виставка наукової та навчальної літератури з богослов’я, авторами якої є працівники академії.