Благообразний Йосиф з дерева зняв Пречисте Тіло Твоє, плащаницею чистою обвив і, пахощами покривши, у гробі новім положив. (Тропар свята)

14 квітня 2023 року в храмі святого рівноапостольного князя Володимира Великого Львівського національного університету природокористування відбулася Вечірня з виставленням Плащаниці. У храмі на спільну молитву зібралися представники ректорату, викладачі, студенти та працівники університету.
Сьогодні, вдивляючись у гріб Господній, можемо відчувати спустошення і самотність. Самотність, бо наче Господь помер і його не стало, спустошеність, бо що ж буде далі? Зло перемогло? І саме в цьому випробовується наша віра і надія, бо ми віримо в Воскресіння Господнє і надіємося на вічне життя в Бозі.
Вірмо, що цей хрест, який несе наша Україна, – це є наше спасіння і перемога над злом, яке нас поневіряє. І ми обов’язково переможемо!