Справжній піст – це віддалення від себе злого, здержливість язика, стримання себе від гніву, здавлення в собі лихих пожадань, обмови, брехні, кривоприсяги. Бути вільним від тих речей – це справжній піст. (св. Василій Великий, Про піст 2).
Саме в такому контексті вже не вперше відбулась зустріч студентів факультету землевпорядкування та туризму з капеланом університету о. Іваном. Він доступно і вміло розповів про значення посту в житті людини, про те, що кожен день – це великий Божий дар, і ми повинні його самі наповнювати хорошим і правильним змістом, маючи свобідну волю.
На зустрічі були присутні декан факультету Павло Колодій, заступник декана з виховної роботи Олександра Костишин, доценти Галина Нестеренко, Оксана Березівська, Ірина Дидів.