З ініціативи Центру академічного капеланства 20 березня 2024 року відбулась зустріч-дискусія студентів спеціальностей 051«Економіка» та 076 «Підприємництво та торгівля» з капеланом університету о. Іваном Венгрином на тему «Піст! З чим його (не) їдять».
Піст – це утримання від усього, що може встати між вами і Богом, піст – це відхід всередину себе і перебування там наодинці з Господом, це час самоаналізу, уважного перегляду свого життя, період найбільш активної духовної роботи для виправлення своїх недоліків, викорінювання пристрастей, очищення плоті і духу. Під час зустрічі були розглянуті наступні питання: як студенти розуміють значення посту, що можна і чого не можна робити під час посту, а також багато інших питань, які пов’язані з релігією.
На зустрічі були присутні заступник декана з виховної роботи факультету управління, економіки та права Володимир Крупа та викладачі кафедр.