У неділю, 3 квітня 2016 року у храм св. рівноапостольного князя Володимира Великого Львівського національного аграрного університету прибула ікона Спаса Нерукотворного із собору св. Юра в м. Львові.
На церковному подвір’ї парафіяни храму, викладачі та студенти ЛНАУ разом із о. Іваном Венгрином зустріли цю святиню та занесли до храму.
Ікона є особливою реліквією для християн. У Церкві вона відома також як Спас Нерукотворний, Святий Лик, Зображення з Едесси або Мандиліон, що в перекладі означає «обрус». Історія Нерукотворного образу вказує на історію зцілення едеського царя Авгаря ликом Спасителя, зображеного в чудесний  спосіб на полотні, яким Христос обтер своє обличчя.
У лютому минулого року ікона перебувала протягом двох тижнів у Архикатедральному соборі Св. Юра в Львові, де тисячі людей мали змогу приступити до неї. До Львова вона потрапила із Ватикану.

Після Літургії відбулися реколекції на тему: «Обличчя Божого милосердя: сім’я». Реколекції проводив о. Тарас Фітьо, голова Комісії у справах родини Львівської Архиєпархії, сотрудник Архикатедрального собору Святого Юра м. Львів. Під час реколекцій отець Тарас розповів про роль чоловіка, дружини, дітей і батьків в сім’ї, їхні стосунки один із одним.
Після Богослужіння всі присутні мали змогу приступити до ікони Спаса Нерукотворного, яка була урочисто виставлена для привселюдного вшанування в храмі. Тут вона перебуватиме до 5 квітня та візьме участь у Хресній ході вулицями м. Дубляни.