3 квітня 2024 р. з ініціативи заступниці декана факультету будівництва та архітектури Олени Дерпак та капелана університету о. Івана Венгрина відбулася зустріч зі студентами факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування. У формі дискусії під назвою «Піст, з чим його НЕ їдять!» з о. Іваном студенти обговорили тему посту та його особливостей. Як зазначив на зустрічі о. Іван, піст – це краща версія себе, ніж я є. Це найкращий час почати вдосконалюватись у всіх сферах життя, а особливо у духовній.
Також студенти ставили цікаві питання, наприклад: чому сняться сни і як їх пояснити? Як діє диявол? Чи можна вірити у забобони та гороскопи?
На зустрічі були присутні й активні учасники Центру академічного капеланства, котрі є студентами нашого факультету, які розповіли про діяльність організації та заохочували студентів долучатися до їхньої діяльності.
Зустріч була сповнена позитивних вражень та емоцій.