18 травня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулася християнська інтелектуальна гра «Хто? Де? Коли?» на тему «Ті, що перемогли світ», організована Сокальсько-Жовківською єпархією за підтримки в.о. ректора ЛНУП професора Василя Лопушняка. Співорганізаторами були відділ з організації виховної роботи студентів, Академічне капеланство, Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів ЛНУП.
Цей захід об’єднав понад 200 представників парафій Сокальсько-Жовківської єпархії. Учасниками гри були діти та молодь парафіяльних катехитичних шкіл віком від 10 до 17 років, сформовані у дві категорії: І категорія – 10-13 років; II категорія – 14-17 років. Метою даного заходу було допомогти учням краще пізнати шлях у вірі новомучеників нашої Церкви.

Розпочалося дане дійство Молебнем до Пресвятої Богородиці в університетському храмі святого рівноапостольного князя Володимира Великого, який очолив капелан університету отець Іван Венгрин. Модератором заходу був отець Михайло Микита, голова катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії. Переможці християнської інтелектуальної гри були нагороджені пам’ятними подарунками, смаколиками. Команди з кожної вікової категорії, які отримали І місце, стануть учасниками патріаршого рівня гри.
Завершилася християнська інтелектуальна гра «Хто? Де? Коли?» виконанням гімну «Пісня серця», спільним фото та щирою подякою голови катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії отця Михайла Микити в.о. ректора Василю Лопушняку та усім, хто сприяв проведенню християнського заходу.