17 квітня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулася чергова атестація аматорських творчих колективів ЛНУП та підтвердження звання «Народний». Концертну програму атестаційній комісії представили 7 колективів художньої самодіяльності відділу з організації виховної роботи ЛНУП: Народний камерний хор «Бужани», керівник Ярослава Ліпковська; Народний ансамбль «Троїсті музики», керівник Марта Мурська; Народний вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня», керівник Ірина Стельмах; Народний ансамбль танцю «Первоцвіт», керівник Андрій Дендюк; Народна капела бандуристів, керівник Ірина Стельмах; Народний духовий оркестр, керівник Марта Мурська; Народна хорова капела «Джерела Розточчя», керівник Ярослава Ліпковська.

Оцінювала виконавську майстерність атестаційна комісія у складі: голови Об’єднання профспілок Львівщини Романа Михайловича Дацька; голови Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Михайла Івановича Тарнавського; соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, Народного артиста України Олега Миколайовича Лихача; головного інспектора Об’єднання профспілок Львівщини, завідувача відділу культурно-просвітницької роботи ОПЛ Лариси Миколаївни Акімової; завідувачки відділу народної творчості та креативних індустрій КЗ ЛОР «Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини», Заслуженого працівника культури України Ольги Володимирівни Дуляби; голови Львівського відділення національної хореографічної спілки України, відмінника освіти України, Заслуженого працівника культури України Побєди Софійовича Харісова; Заслуженого працівника культури України Івана Федоровича Качкевича.
За досягнення у розвитку аматорського мистецтва, відродження та примноження надбань національної культури, художньої спадщини українського народу, національно-патріотичного та духовно-естетичного виховання студентської молоді колективам університету та керівникам було висловлено щиру подяку і підтверджено почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України».
Важливою подією стало вручення Почесних грамот Об’єднання профспілок Львівщини та Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу за багаторічну працю на ниві української культури, вагомі успіхи у розвитку аматорського мистецтва засновникам та наставникам колективів – Заслуженому працівнику культури України Побєді Софійовичу Харісову (Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» ЛНУП) і Заслуженому працівнику культури України Івану Федоровичу Качкевичу (Народна капела бандуристів ЛНУП).
Пишаємося творчими колективами, які є окрасою усіх заходів та урочистостей і продовжують та примножують мистецькі традиції Львівського національного університету природокористування. Бажаємо усім учасникам та керівникам успіхів у подальшій праці та творчих пошуках, перемог на фестивалях і конкурсах, вдосконалення виконавської майстерності.
Висловлюємо щиру вдячність в.о. ректора ЛНУП професорові Василю Івановичу Лопушняку за дієву підтримку у розвитку творчої діяльності колективів художньої самодіяльності університету. А також велика подяка за сприяння і допомогу нашим колективам голові Об’єднання профспілок Львівщини Роману Михайловичу Дацьку, голові Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Михайлу Івановичу Тарнавському та голові профспілкової організації ЛНУП Роману Андрійовичу Шмигу.
Дякуємо ЗСУ за можливість дарувати мистецтво глядачеві, за мирне небо. Віримо у Перемогу і чекаємо на участь у великому переможному концерті.