(21.01.2001 р. – 25.01.2023 р.)

Студент IV курсу факультету агротехнологій та екології спеціальності «Агрономія» Львівського національного університету природокористування. Майстер спорту України з легкоатлетичного десятиборства, призер України з семиборства та багатоборства, нагороджений грамотою «Кращий студент-спортсмен ЛНАУ-2020», член збірної команди України з легкої атлетики.

Після початку повномасштабної війни добровільно став на захист країни. Перебував у складі штурмової групи.

Загинув у боях під н. п. Ямполівка Донецької області. Його мрією було представити нашу країну на Олімпіаді-2024 у Франції.

На загибель українського спортсмена відреагував американський історик, амбасадор платформи United24 Тімоті Снайдер, обурюючись допуском російських спортсменів на олімпіаду.

Тенісистка Еліна Світоліна згадувала про Володимира Андрощука, апелюючи, що він був зіркою української атлетики, але загинув у бою і «ніколи не реалізує свій потенціал або мрії на Олімпійських іграх».