(23.11.1995 р. – 27.12.2023 р.)

Випускник факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» 2019 року. Учасник Народної хорової капели «Джерела Розточчя» Львівського національного університету природокористування, Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», з дитинства був активним учасником молодіжних організацій «Сокіл» та «Спадщина».

Учасник Революції Гідності. Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у складі батальйону «Карпатська Січ». У розпал пандемії у співпраці із Червоним Хрестом та гірською оперативно-рятувальною службою активно займався волонтерською діяльністю. У 2020 р. вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, здобув звання «молодший лейтенант». Після випуску підписав контракт із 58-ю ОМБр імені гетьмана Івана Виговського оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну воював на передовій у складі 58-ї бригади, згодом боронив державу у лавах 30-ї ОМБр імені князя Костянтина Острозького. Під час проходження служби отримав звання «старший лейтенант».

Загинув 27 грудня 2023 року на Соледарському напрямку.