(28.02.2000 р. – 27.04.2024 р.)

Впродовж 2015–2019 років здобував освіту в Екологічному коледжі Львівського національного аграрного університету (сьогодні – ВСП «Львівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»), згодом продовжив навчання у ЛНУП.

Випускник 2024 року факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського національного університету природокористування.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. У січні 2023 року був переведений до 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука (бригада швидкого реагування «Рубіж»). Виконував бойові завдання на Донеччині.

Загинув 27 квітня 2024 року на Донеччині.