До Дня соборності України Інститут політико-правових та релігійних досліджень провів Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності» , метою якого було підвищення рівня обізнаності молоді про європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України. Конкурс відбувся за підтримки Міністерства освіти та науки України, Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Міністерства молоді та спорту України.
За результатами Конкурсу визначено переможців, серед яких студентку І курсу землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету Ольгу Вовк нагороджено Дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – в. о. доцента кафедри гуманітарної освіти Анжела Куза).