09-11 квітня 2019 р. згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2018 року № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018–2019 н.р.» у Львівському національному аграрному університеті проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія». Участь в олімпіаді взяли понад 50 учасників з 16 закладів вищої освіти України.

Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З вітальним словом виступили ректор університету, академік НААН України В.В. Снітинський, декан факультету агротехнологій і екології, доцент В.В. Бальковський та т.в.о. завідувача кафедри екології доцент П.Р. Хірівський.

Олімпіада була проведена в три тури: теоретичний тур, комп’ютерне тестування та творчий конкурс.

Студенти продемонстрували достатньо високий рівень теоретичних знань та практичних умінь. Проведення творчого конкурсу показало уміння студентів комплексно підходити до вирішення складних екологічних проблем життєдіяльності села.

Провівши детальний аналіз студентських робіт з практичного конкурсу та результатів теоретичного туру, журі визначило переможців олімпіади.

Дипломом першого ступеня нагороджена студентка Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Діна Лемзякова.

Дипломи другого ступеня отримали: студентка Миколаївського національного аграрного університету Ольга Овакімян, студентка Львівського національного аграрного університету Олеся Ціхович, студентка Білоцерківського національного аграрного університету Катерина Мережко.

Дипломом третього ступеня нагороджені: Любов Рудченко, студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України, Сергій Серафим, студент Миколаївського національного аграрного університету, Ірина Алімова, студентка Таврійського державного агроекологічного університету.

Під час перебування в Львівському НАУ усі охочі мали можливість побувати в музеях історії університету та Степана Бандери, ознайомитися з Парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва «Дублянський». Для студентів була організована екскурсія Львовом, а також відвідини Золочівського замку.