13 квітня 2019 року у Львівському національному університеті ім. І. Франка на базі факультету прикладної математики та інформатики відбувся І етап (обласний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
Олімпіада проводилася згідно із правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM).
Наш університет представляла команда із трьох студентів-програмістів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» факультету механіки та енергетики: С. Кисіль, М. Пенхерський, Є. Оліференко (керівник – доц. П.М. Луб).
За підсумками виконаних завдань із алгоритмізації та програмування команду нагороджено Сертифікатом АСМ-ІСРС та дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо студентів факультету механіки та енергетики, а також їхніх керівників із високою оцінкою практичної підготовки і бажаємо нових перемог, успіхів та натхнення!