10 квітня у Запорізькому національному технічному університеті проходила підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання», на якій було заслухано 24 роботи, номіновані конкурсною комісією до ІІ етапу конкурсу з 78 представлених до участі.
За результатами роботи підсумкової конференції конкурсна комісія постановила за наукову роботу «Вплив швидкості та розміру краплин на структуру і властивості електродугових покриттів» нагородити Дипломом ІІ ступеня студента факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Богдана Занька (гр. Ен-31). Науковий керівник – завідувач кафедри електротехнічних систем, професор О.С.Калахан.

Вітаємо студента, наукового керівника та колектив кафедри електротехнічних систем та зичимо подальших наукових здобутків.