18-19 квітня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання», в якому брали участь 33 учасники з понад 20 технічних і технологічних університетів України.

Наш університет достойно представили студенти факультету механіки та енергетики Руслан Ялинський (гр. Маш-41) і Роман Рудавський (гр. Маш-31), які продемонстрували високий рівень знань і тримали нагороди.

Руслан Ялинський нагороджений дипломом за ІІІ місце і цінним подарунком від фірми Progresstech - Ukraine, Роман Рудавський (13 місце) – сертифікатом. Це вже ювілейна, десята перемога студентів факультету механіки та енергетики з цієї навчальної дисципліни. Науковий керівник студентів – в.о професора кафедри машинобудування В.В. Янків.