10-12 квітня 2019 року на базі Одеської національної академії харчових технологій було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Рекреалогія». В олімпіаді взяли участь студенти з провідних закладів вищої освіти України.

Софія Володимирівна Гуріч, студентка спеціальності «Туризм» землевпорядного факультету ЛНАУ, нагороджена Дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Рекреалогія».

Висловлюється подяка за здійснення фахової підготовки до олімпіади, а також за роботу в складі журі к.е.н., доценту, завідувачу кафедри туризму Р.П. Дудяку.

Учасники олімпіади не лише отримали цінний досвід у сфері рекреалогії, а й незабутні враження від олімпіади.

Вітаємо призерку олімпіади С.В. Гуріч та бажаємо нових здобутків і перемог!