18-19 квітня 2019 року факультет філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського гостинно приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». Цьогоріч у конкурсному змаганні взяли участь 83 студенти, які навчаються в 56 закладах вищої освіти України.
Вітаємо студентку першого курсу землевпорядного факультету ЛНАУ Ольгу Вовк із перемогою у першому турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» в номінації «Ерудит-лексикознавець» (Наукові керівники: в. о. доцента А. М. Куза та ст. викладач О. В. Качмар).