Студенти землевпорядного факультету Львівського НАУ перемогли у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій», яка проходила на базі Одеського державного аграрного університету 17-19 квітня 2019 року.
В олімпіаді взяли участь понад 50 студентів із закладів вищої освіти, які готують фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».
Оцінивши результати письмових робіт із практичного туру та врахувавши результати теоретичного туру на основі тестування учасників олімпіади, журі визначило переможців.
Студенти ЛНАУ Віталій Савчук, Дмитро Струк та Галина Проць отримали диплом ІІ ступеня у командному заліку. В індивідуальному заліку Дмитро Струк був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.