24-26 квітня 2019 року на базі інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Вітаємо переможців серед аграрних закладів вищої освіти України ІІІ–ІV рівнів акредитації – студентів групи Маш-21 факультету механіки та енергетики ЛНАУ Володимира Чудійовича (диплом ІІ ступеня) та Богдана Матвійчину (диплом ІІІ ступеня).

За організацію та проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади грамотою нагороджений керівник – к.т.н. в.о. доц. кафедри машинобудування Р.В. Гуменюк.

Дякуємо організаторам за високий рівень проведення олімпіади!