15-17 травня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Агрономія». Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах. Учасниками олімпіади були близько 100 студентів майже з усієї України.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань члени журі Всеукраїнської студентської олімпіади відзначили і нагородили дипломом ІІ ступеня студентку Львівського НАУ Ольгу Олександрівну Ковач (група Аг-51) та за кращі теоретичні знання студентку групи Аг-41 Діану Олегівну Іванійчук.

За підготовку учасників та переможців у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Агрономія» завідувачу кафедри генетики, селекції та захисту рослин, професору Петру Даниловичу Завірюсі була вручена грамота та подяка.