Тетяна Олександрівна Берецька під час навчання на землевпорядному факультеті ЛНАУ брала активну участь у студентському самоврядуванні факультету та університету, була старостою групи та членом Профкому студентів та аспірантів Львівського національного аграрного університету.
Була активним учасником таких конференцій та конкурсів: «Практична підготовка очима студента у сфері геодезії, кадастру нерухомості, землеустрою та управління земельними ресурсами», «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК», Агродебати, конкурс «Нове зернятко», англомовний конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», що відбувався в рамках Німецько-українського агрополітичного діалогу, та багатьох інших.
Активно займалась та займається громадською та волонтерською діяльністю.
Завдяки університету проходила виробничу практику за кордоном у місті Ярослав (Польща).