Ольга Ярославівна Гафтон – випускниця землевпорядного факультету спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Під час навчання була активним учасником таких конференцій та заходів, як: Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» (2019 і 2020 рр.), Всеукраїнська науково-практична конференція «Методика застосування ринкового підходу до оцінки вартості права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Управління та раціональне використання земельних ресурсів в новостворених територіальних громадах: проблеми та шляхи їх вирішення» (2020 р.), Міжнародна  науково-практична конференція «Адміністративно-територіальні та економічно-просторові кордони регіонів» (2020 р.). Була учасницею заходу Run Ukraine «Львове – ти моя любове» (2017 р.) та брала участь у загальноуніверситетській олімпіаді з інженерної комп’ютерної графіки (2015 р.).
Також виборола перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2019–2020 н.р. зі спеціальності «Геодезія та землеустрій», отримавши диплом III ступеня, та отримала обласну премію імені В'ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти (2020 р.).
Проходила студентську практику у місті Ярослав (Польща).