Діана Олегівна Іванійчук під час навчання на факультеті агротехнологій і екології за спеціальністю «Агрономія» у 2017 році стала призером Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Біологія» за напрямком «Біологія рослин» і була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Того ж року стала призером Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Ґрунтознавство» і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

У 2018 році була нагороджена дипломом за найкращу практичну підготовку з фундаментальної дисципліни «Ґрунтознавство» та здобула диплом за найкращі теоретичні знання з генетики.

У 2018–2020 рр. брала активну участь у роботі Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК».

Також брала участь у спортивному житті університету, зокрема у футбольних змаганнях серед університетів.

У 2020 році проходила навчальну практику на базі університету Леріда (Іспанія).