Оксана Віталіївна Зусько під час навчання на факультеті агротехнологій і екології за спеціальністю «Екологія» брала активну участь у міжнародних, всеукраїнських та університетських наукових конференціях, зокрема «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК», «Екологія та природокористування в системі оптимізації відносин природи і суспільства», за що була нагороджена дипломами та грамотами. Була учасником Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія», де посіла перше місце, а також брала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, де здобула диплом ІІ ступеня. За високі досягнення у навчанні, науковій та суспільно-громадській роботі була номінована на стипендію ім. Ярослава Зайшлого.