Степан Іванович Тимків – випускник факультету будівництва та архітектури за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Під час навчання був старостою групи, отримав диплом бакалавра з відзнакою.

Активно займався науковою діяльністю. Був учасником таких наукових конференцій та конкурсів, як Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» (2016 р.), Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2017 р.), Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Водопостачання та водовідведення».

Нагороджений дипломом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2019–2020 н. р. зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Активний учасник Профкому студентів та аспірантів ЛНАУ, брав участь у громадському житті університету, долучався до організації різноманітних заходів на факультеті та в університеті. Займався спортивною діяльністю. Долучався також до благодійності.