Анна Ростиславівна Богачевська – випускниця факультету будівництва та архітектури за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».

Була старостою групи, брала участь у громадському житті групи та неодноразово була учасницею різноманітних наукових та творчих конкурсів. Представляла ЛНАУ на студентських наукових конференціях. Також була учасницею заходу «Нові таланти – 2015», де у складі факультету будівництва та архітектури виборювала перемогу.

Протягом навчання в університеті здобула знання і навички, які зараз допомагають в освоєнні професії. Працює за спеціальністю.

Завдяки університету під час навчання мала можливість проходити стажування в різних компаніях і застосовувати практичні знання, здобуті на заняттях.