Вікторія Володимирівна Сидор – випускниця землевпорядного факультету спеціальності «Геодезія та землеустрій».
Вікторія брала активну участь у наукових, культурно-масових та спортивних заходах, зокрема у Звітній студентській науковій конференції за результатами досліджень у 2016 році, Міжнародній студентській науково-практичній конференції, присвяченій 70-річчю створення землевпорядного факультету ЛНАУ, студентській науковій конференції «Українська історія, мова та культура в контексті сучасної доби», англомовному конкурсі «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», що відбувався в рамках Німецько-українського агрополітичного діалогу, Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт на землевпорядному факультеті, Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Геодезія та землеустрій», загальноуніверситетському круглому столі «Кристалізація національної свідомості», XII та XIII загальноуніверситетських олімпіадах з інженерної комп’ютерної графіки, студентському квесті «Ознайомлення з Дублянами». Була активною учасницею наукових гуртків на кафедрах іноземних мов та землеустрою.
Виконувала обов’язки старости академічної групи 6 років.