Випускниця кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету Львівського національного аграрного університету. За період навчання  проявила себе як відповідальна, сумлінна, надійна, старанна студентка.

За весь час навчання в університеті брала активну участь у культурно-масовій та науковій діяльності. На другому курсі вступила у Первинну профспілкову організацію студентів та аспірантів Львівського національного аграрного університету. З третього по п’ятий курс обіймала посаду члена профбюро економічного факультету. Протягом навчання багато разів брала участь у міжнародних конференціях, науково-практичних семінарах. Була учасником  міжнародної конференції «Agroport West Lviv». Протягом трьох років брала участь у конкурсі «Нові таланти ЛНАУ», де у складі економічного факультету допомагала з організаційними питаннями. Брала участь в організації таких заходів, як інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», «Міс та Містер ЛНАУ», різноманітні флешмоби та мітинги, а також зустрічі, які відбувалися в стінах нашого університету.