Георгій Ашотович Худавердян – випускник факультету механіки та енергетики за спеціальністю «Автомобільний транспорт».

Під час навчання був старостою групи, отримав диплом бакалавра з відзнакою.

Активно займався науковою діяльністю, неодноразово брав участь у наукових конференціях та семінарах. Був учасником Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» (17-19 вересня 2019 р.), брав участь в інтелектуальній грі, присвяченій дню юриста.

Нагороджений дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2017–2018 н. р. з галузі «Автомобільний транспорт».

Нагороджений дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з охорони праці 19 квітня 2019 р.

Активний учасник Профкому студентів та аспірантів ЛНАУ, брав участь у громадському житті університету, долучався до організації різноманітних заходів на факультеті та в університеті.