Володимир Гавриловський – студент факультету будівництва та архітектури спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».
Бере активну участь у культурно-масових заходах університету. Також є заступником старости групи та членом Профкому студентів та аспірантів Львівського національного аграрного університету, де займається організацією студентських заходів, концертів, квестів, дискотек тощо. Бере участь у проведенні колективних профспілкових заходів.
Представляв факультет будівництва та архітектури у конкурсі «Нові таланти ЛНАУ». Учасник університетської команди з «Ліги сміху».
Відмінні результати навчання та активна громадянська позиція дозволили йому стати лауреатом стипендії Президента України.
Нагороджений у номінації «Кращий профспілковий активіст ЛНАУ – 2020».