Дмитро Ковальчук – студент IV курсу спеціальності «Менеджмент».

Протягом навчання у Львівському національному аграрному університеті проявив себе як безперечний лідер серед студентів-активістів. Уже з перших днів навчання Дмитро став активним учасником народної хорової капели «Джерела Розточчя». Також виступає сольно.

Брав участь у різних культурних заходах та конкурсах, зокрема у найпопулярнішому конкурсі Львівського національного аграрного університету «Міс і Містер ЛНАУ», де виборов титул «Містер ЛНАУ – 2018». Член Первинної профспілкової організації ЛНАУ від першого року навчання. Окрім участі у громадському житті університету, займається на професійному рівні спортом, а саме важкою атлетикою. Неодноразово відстоював честь нашого закладу вищої освіти на обласних та всеукраїнських змаганнях, де часто здобував призові місця, а також отримав звання Майстра спорту України з важкої атлетики. Учасник конкурсу «Кращий студент ЛНАУ – 2020» у номінації «Кращий студент-спортсмен».