Карина Гюрджян – студентка III курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Під час навчання у Львівському національному аграрному університеті брала активну участь у його житті, перемогла в конкурсі «Кращий студент ЛНАУ – 2020» в номінації «Кращий студент-талант».

З першого курсу є членом ССО «Основа». На другому курсі стала керівником сектору дозвілля, вступивши до лав самоврядування економічного факультету. Переможниця конкурсу «Міс та Містер ЛНАУ», де здобула не тільки титул «Міс ЛНАУ – 2019», а й «Міс глядацьких симпатій – 2019».

Під час навчання студентка брала активну участь в наукових конкурсах, олімпіадах, круглих столах, здобула перемогу і диплом II ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Статистика».

Також була учасницею заходу «Нові таланти – 2019», де разом з однокурсниками представляла економічний факультет. Створила тріо «Glory», що зі своєю піснею зайняло призове II місце. Долучається до організації заходів, присвячених різним подіям в університеті, та бере в них активну участь.