Ольга Вовк – студентка IV курсу факультету землевпорядкування та туризму (спеціальність «Геодезія та землеустрій»).
Бере активну участь у розвитку всіх сфер діяльності університету.
Вже третій рік виконує обов’язки старости групи. З першого курсу є членом ССО «Основа». Два роки була секретарем цієї організації. Активна учасниця та організаторка заходів на факультеті та в університеті загалом.
Чотири роки є учасницею студентського хору «Джерела Розточчя», учасниця вокально-інструментального ансамблю «Берегиня». Разом із творчими колективами мала змогу виступати на багатьох цікавих заходах та флешмобах, серед яких: «Бабине літо 2021», «Гаївки від ЛНАУ», «Прощання з колядою», «Нові таланти ЛНАУ», «Хресна дорога», «День вишиванки», «Шевченківські читання» та інші.
За період навчання проявила себе як здібний науковець. Є учасником наукових гуртків з іноземної мови, «Управлінець». Представляє свої наукові дослідження на щорічних звітних наукових конференціях та форумах.
Переможець конкурсу «Кращий студент ЛНАУ» у номінації «Студент-лідер».
Веде активну волонтерську діяльність, разом із друзями відвідує сиротинці та дитячі будинки.