Олесь Бубела – студент II курсу факультету будівництва та архітектури спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». Під час навчання у Львівському національному аграрному університеті бере активну участь у його житті.
Активний учасник Народного ансамблю «Первоцвіт» та Народного ансамблю «Троїсті музики».
Член Первинної профспілкової організації ЛНАУ, відповідає за організацію студентських заходів.
Учасник скаутської організації «Пласт», бере участь у різноманітних мистецьких та волонтерських заходах свого міста, таких як: «Андріївські вечорниці», «Стежками героїв», «Вифлеємський вогонь», «Сурми звитяги» та інші.
На початку цього навчального року в університеті відновив свою діяльність гурт «7’s Sky», де Олесь став активним учасником.
Переможець конкурсу «Кращий студент ЛНАУ – 2021» у номінації «Студент-митець».