Сергій Федишин – студент факультету агротехнологій і екології спеціальності 201 «Агрономія».
Староста групи та голова студентського профбюро факультету агротехнологій і екології.
Обіймаючи посаду голови студентського профбюро факультету, взаємодіє з адміністрацією факультету щодо умов навчання і проживання студентів; захищає права та інтереси членів профспілки у відносинах з адміністрацією факультету; надає необхідну допомогу членам профспілки при виникненні конфліктних ситуацій з адміністрацією та викладачами; пропагує здоровий спосіб життя, проведення змістовного і цікавого дозвілля; здійснює контроль за умовами проживання студентів факультету в гуртожитках; залучає студентів з лідерськими якостями до участі в житті факультетського активу студентів; надає консультаційну допомогу членам профспілки.
Нагороджений у номінації «Кращий студент – профспілковий активіст ЛНАУ».