31 жовтня 2023 року психолог Львівського національного університету природокористування Мирослава Ходакова провела тренінг «Комунікативні конфлікти та їх наслідки». У тренінгу взяли участь здобувачі вищої освіти груп МО-21 і МО-22сп кафедри менеджменту імені професора Є. Храпливого. Метою тренінгу було ознайомити студентів з поняттям «конфлікт» і «спілкування»; розглянути позитивні та негативні сторони конфлікту; дати уявлення про різні види конфліктних ситуацій та стилі вирішення конфліктів, стратегії поведінки в конфлікті; поглибити розуміння зв’язку спілкування і конфлікту, саморозуміння шляхом виявлення свого власного стилю, характерного для поведінки в конфлікті; виховувати доброзичливе ставлення один до одного; створити позитивний психологічний мікроклімат; згуртувати колектив і побудувати ефективну командну взаємодію; сприяти зближенню групи.
Учасники мали змогу проаналізувати свої моделі поведінки в конфліктній ситуації, програючи в парах варіанти конфліктних ситуацій, засвоїти навички щодо запобігання виникненню таких ситуацій, використовуючи різні стратегії поведінки.