Днями фінішував ХХІV чемпіонат Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України зі спортивного туризму «Кубок Карпат–2017». Протягом чотирьох днів спортсмени із семи команд повинні були подолати маршрут у мальовничих місцях Карпатських гір через територію Львівської та Закарпатської областей. Маршрут включав проходження крутих схилів, потужних потоків річок, скельних та кам’янистих схилів та контрольних пунктів.

Вітаємо команду Львівського національного аграрного університету з туризму в складі 10 чоловік (представники чотирьох факультетів), яка посіла перше місце у туристичних перегонах Українськими Карпатами за маршрутом від смт. Славське до м. Воловець серед команд студентів ВНЗ на дистанції 70 км, які проходили з 30 квітня по 3 травня 2017 року.