27-29 жовтня у пройшов відкритий чемпіонат м. Львова з важкої атлетики на «Конкурс тренерів» серед ДЮСШ, в якому успішно виступили студенти-важкоатлети Львівського національного аграрного університету.

Дмитро Ковальчук (група Мо-1) зайняв ІІ місце у віковій групі кадети до 17 років у ваговій категорії до 85 кг.

Василь Калапач (група Св-51) у ваговій категорії до 77 кг зайняв 1 місце серед молоді до 23 років і ІІІ місце у чемпіонаті Львівської області.

Павло Закашевський  (Ен-51) у ваговій категорії до 105 кг здобув дві найвищих нагороди – І місце серед молоді до 23 років та І місце у чемпіонаті Львівської області.

Також вітаємо випускника ЛНАУ Мурата-Михайла Махмудова з присвоєнням йому звання Майстра Спорту України з важкої атлетики.