22 березня 2018 року в ігровому спортивному залі головного корпусу університету відбулися змагання з багатоповторного жиму штанги лежачи за програмою «Спартакіада ЛНАУ–2018».

В спортивних змаганнях взяли участь 46 спортсменів, які систематично займаються силовим тренінгом. Найлегшим спортсменом  виявився студент економічного факультету Орест Цюпик (Фін-21) з власною вагою 55 кг. Найважчим спортсменом був також студент економічного факультету Андрій Василишин (Оп-22сп) з власною вагою в 160 кг.

У ваговій категорії до 67,5 кг(вага штанги – 40 кг) переможцями стали:

● І місце – Дмитро Шмигель, випускник магістратури факультету будівництва та архітектури 2018 року;

● ІІ місце – Василь Калапач, група Св-51;

● ІІІ місце – Валентин Макогонюк, група Аг-21.У ваговій категорії до 82,5 кг (вага штанги –50 кг):

● І місце – Віктор Решенін, група Аг-53;

● ІІ місце – Іван Штогрин, група Мо-21;

● ІІІ місце – Олександр Литвин, група Зв-21.

У ваговій категорії  понад 82,5 кг (вага штанги – 50 кг):

● І місце – Павло Закашевський, група Ен-51;

● ІІ місце – Іван Нікулаіца, група Буд-52;

● ІІІ місце – Богдан Кузенко, група Аг-51.

В абсолютній ваговій категорії переконливу перемогу отримав Дмитро Шмигель з результатом 205 очок, на ІІ місці – Василь Калапач з результатом 80 очок, на ІІІ місці – Валентин Макогонюк з результатом 74 очка.

Принагідно варто відзначити декана факультету агротехнологій і екології В.В. Бальковського, який в складі збірної команди факультету показав пристойний результат у ваговій категорії понад 82,5 кг в жимі 50-кілограмової штанги лежачи – 40 разів.

Втім доцент кафедри електротехнічних систем М.О. Гошко  у ваговій категорії до 82,5 кг в складі збірної команди факультету механіки та енергетики вижав 50-кілограмову штангу лежачи 41 раз.

Серед 5 факультетів університету командні результати спортивних змагань розподілились наступним чином: факультет будівництва та архітектури посів І місце з сумою очок  452; факультет агротехнологій і екології на ІІ місці з сумою очок 353; землевпорядний факультет виборов ІІІ командне місце з сумою очок 301; факультет механіки та енергетики на ІV місце з сумою очок 294; економічний факультет на V місці з сумою очок 270.