24 травня 2018 року у спортивному комплексі ФСТ «Динамо» (м. Львів) пройшли змагання з важкої атлетики за програмою «Універсіада Львівщини – 2018» серед закладів вищої освіти Львівщини, в яких збірна команда ЛНАУ зайняла ІІ місце у командному заліку.

Переможцями і призерами спортивних змагань стали:

Олена Маковецька, факультет будівництва та архітектури  – І місце у ваговій категорії до 63 кг;

Павло Закашевський, факультет механіки та енергетики – І місце у ваговій категорії до 105 кг;

Ганна Ковальчук, факультет агротехнологій і екології – ІІ місце у ваговій категорії до 63 кг;

Марія Лесів, факультет механіки та енергетики – ІІ місце у ваговій категорії до 69 кг;

Василь Калапач, факультет агротехнологій і екології – ІІ місце у ваговій категорії до 69 кг;

Дмитро Ковальчук, економічний факультет – ІІІ місце у ваговій категорії до 85 кг.

Переможцям і призерам змагань бажаємо успішного виступу на чемпіонаті України з важкої атлетики серед закладів вищої освіти МОН України.