2-6 липня 2018 року в місті Кам’янці-Подільському приходив чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів, до участі в якому долучилася команда важкоатлетів ЛНАУ.

Вітаємо студента V курсу факультету механіки та енергетики, майстра спорту України Павла Закашевського з вдалим виступом на чемпіонаті у ваговій категорії 105 кг. В ривку штанги Павло з результатом 161 кг був третім, в поштовху з результатом 201 кг – другим. З сумою двоборства 362 кг наш спортсмен посів ІІ місце, поступившись учаснику Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Володимиру Гозі, студенту Львівського державного університету фізичної культури.

Студент І курсу економічного факультету Дмитро Ковальчук і студентка ІІІ курсу факультету будівництва та архітектури Олена Маковецька цьогоріч дебютували на чемпіонаті України.

VII місце Дмитра Ковальчука у ваговій категорії 85 кг і V місце Олени Маковецької у ваговій категорії 63 кг можна вважати непоганим почином у їх спортивній кар’єрі.