26 вересня у Львові вдруге відбувся вечірній забіг-феєрія. Участь у забігу на 5 км взяли представники молоді вищих навчальних закладів, які змагалися за перемогу разом із фіналістками конкурсів краси. Дистанцію подолали понад 100 учасників. Забіг стартував о 20.00 у Стрийському парку біля кінотеатру «Львів». Протягом 40 хвилин учасникам довелося подолати 3 кола дистанції завдовжки 5 км.

До участі в цьому спортивному поєдинку долучилися студенти збірної команди з легкої атлетики Львівського національного аграрного університету:

• Дмитро Марчук (Ен-51);
  • Денис Лисенко (Ен-51);
  • Михайло Суханюк (Аг-32);
  • Галина Обертан (Мо-31);
  • Андрій Наумик (Зв-22);
  • Тарас Грицевич (Аг-21);
  • Віталій Берко (Аг-21);
  • Руслан Шелест (Аг-11);
  • Тетяна Бесмертна (Зв-12сп);
  • Микола Харко (Зв-11);
  • Євген Сорока (Оп-11);
  • Давид Куць (Буд-31);
  • Соломія Шафранська (Арх-31);
  • Петро Дончак (Аіг-51);
  • Павло Заставський (Арх-11).

Студентка 3 курсу факультету будівництва та архітектури (Арх-31) Соломія Шафранська зайняла почесне третє місце, з чим ми її вітаємо. Бажаємо в подальшому нових вдалих виступів на змаганнях та успіхів у навчанні. Всім студентам ЛНАУ, які взяли участь у заході, бажаємо, щоб кожне спортивне змагання було успішним стартом для майбутніх перемог!

ІІ «Вечірній забіг-феєрія» організований Львівським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Студентською радою міста Львова, Р.І.А. Спорт, громадським об’єднанням «Альянс творчої молоді», ТМ «Солуки», Львівським обласним спортивним товариством студентів «Гарт» у співпраці з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради.