15 жовтня футбольна збірна Львівського національного аграрного університету провела черговий матч «Універсіади – 2018» у м. Дрогобичі з командою Дрогобицького державного педагогічного університету.

Гра складалась для нашої команди дуже важко. Вже на п’ятій хвилині наш оборонець порушив правила в власній штрафній площі, за що арбітр справедливо призначив 11-ти метровий удар. На щастя, суперники його не реалізували, пробивши м’яча повз ворота, які успішно захищав Руслан Грабовський. Господарі поля постійно створювали тиск на наші ворота, володіли територіальною перевагою. Наші футболісти чітко виконали настанови тренерського штабу на чолі з І.Ю. Чаплею, побудувавши гру від захисту, і на 80 та 88-й хвилині зусилля збірної ЛНАУ матеріалізував у забиті голи студент третього курсу факультету будівництва та архітектури Тарас Пецьків.

Наша команда виступила в такому складі:

1. Руслан Грабовський (МЕВ-21);

2. Олег Веремієнко (МЕК-31);

3. Юрій Кульматицький (ЕКО-51);

4. Тарас Радюк (АГ-51);

5. Олександр Нестерук (ІТ-21);

6. Владислав Мудрик (ТЗ-11);

7. Вадим Гудзінський (ТЗ-11);

8. Володимир Буньо (ФІН-51);

9. Сергій Дудинський (МЕВ-21);

10. Юрій Кутний (ФІН-51);

11. Тарас Пецьків (АРХ-31).

На заміну виходили: Микола Романік (МЕВ-11), Микита Корчемкін (МЕК-41).

Вирішальна гра для збірної ЛНАУ відбудеться 22 жовтня на стадіоні СКІФ зі збірною командою Львівського державного університету фізичної культури.